Prutmarathon 29 juni 2013 Oudendijk

De uitslag van de gelopen prutmarathon 2013.

Er deden 155 deelnemers mee, waarvan 107 mannen en 49 vrouwen.

Dit was de 36e loop.

Mannen
  startnr naam woonplaats m/v tijd
1 42 Arjen Hart Berkhout m 17,40
2 6 Gerwin Groot Zuidschermer m 17,53
3 59 Bram Ottenhof Arnhem m 18,56
           
Vrouwen
  startnr naam woonplaats m/v tijd
1 45 Anoek Steur Avenhorn v 25,08
2 61 Dorien Kuin Hoogkarspel v 28,17
3 62 Marloes Kuin Hoogkarspel v 29,03
           
Masters Heren 45+
  startnr naam woonplaats m/v tijd
1 22 Theo van Graven Breezand m 21,13
2 44 René Steur Avenhorn m 23,59
3 99 Ward Swildens Hensbroek m 24,31
           
Masters Dames 45+
  startnr naam woonplaats m/v tijd
1 21 Carla Witte Oosthuizen v 30,28
2 79 Anne Ebskamp Maarn v 39,21



 

 

startnr
naam
woonplaats
m/v
Master
Tijd
1
42
Arjen Hart
Berkhout
m
 
17,40
2
6
Gerwin Groot
Zuidschermer
m
 
17,53
3
59
Bram Ottenhof
Arnhem
m
 
18,56
4
20
Lars Insing
Schermerhorn
m
 
19,02
5
39
Dennis Sjerps
Nibbixwoud
m
 
19,22
6
41
Joran Verlaat
Nibbixwoud
m
 
19,48
7
154
Evert Visser
Bovenkarspel
m
 
19,51
8
84
Koen Laan
Grootebroek
m
 
19,52
9
151
Pieter Kaagman
Bovenkarspel
m
 
19,59
10
153
Paul Botman
Amsterdam
m
 
20,01
11
19
Aloïs Bode
Zeist
m
 
20,15
12
49
Martijn Verhagen
Alkmaar
m
 
20,39
13
52
Joris Mantel
Andijk
m
 
20,42
14
128
Dies van Hierden
Nijkerk
m
 
20,46
15
125
Wiebe Goodijk
Voorthuizen
m
 
20,51
16
22
Theo van Graven
Breezand
m
M
21,13
17
107
Richard Newhouse
Hoogkarspel
m
 
21,49
18
130
Dirk van Hierden
Nijkerk
m
 
21,53
19
28
Ferry van Laar
Midden-Beemster
m
 
21,55
20
53
Arend Vrolijk
Andijk
m
 
22,07
21
119
Robin Kalisvaart 
Noordbeemster
m
 
22,15
22
100
Ronald Boots
De Goorn
m
 
22,18
23
94
Bas Ebskamp
De Meern
m
 
22,40
24
9
Marcel Freeze
IJmuiden
m
 
22,51
25
139
Arthur Burgmeijer
Hoogkarspel
m
 
23,06
26
43
Matthijs Hart
Berkhout
m
 
23,21
27
50
Tjerk Vrolijk
Lutjebroek
m
 
23,40
28
104
Alain Takken
Avenhorn
m
 
23,45
29
10
Erik Struik
IJmuiden
m
 
23,48
30
34
Chris van der Heijden
Avenhorn
m
 
23,51
31
44
René Steur
Avenhorn
m
M
23,59
32
15
Patrick Bolwijn
Haarlem
m
 
24,01
33
99
Ward Swildens
Hensbroek
m
M
24,31
34
25
Frank Laan
Grootebroek
m
 
24,45
35
65
Moncé de Jong
Avenhorn
m
M
25,13
36
141
Sander Strietman
Grootebroek
m
 
25,15
37
24
Timo Perger
Hoorn
m
M
25,17
38
133
Maikel Reijnders
Oosthuizen
m
 
25,19
39
26
Thomas Sijm
Hoorn
m
 
25,21
40
78
Jeremy Weyman
Obdam
m
 
25,28
41
5
David Knol
Medemblik
m
 
25,35
42
60
Sjerk Wieffering
Hoogkarspel
m
 
25,37
43
145
Yoran Kaffer
Beets
m
 
25,49
44
77
Bryan Wouda
Warder
m
 
26,03
45
76
Abe Brouwer
Oosthuizen
m
 
26,15
46
82
Timo Lesterhuis
Heiloo
m
 
26,22
47
37
Joey van den Berg
Avenhorn
m
 
26,31
48
115
Daan Smal
Avenhorn
m
 
26,37
49
116
Marius Pronk
Avenhorn
m
 
26,39
50
64
Jort de Jong
Avenhorn
m
 
26,47
51
155
Herman van der Hulst
Avenhorn
m
 
26,55
52
36
Stijn de Lange
Avenhorn
m
 
27,01
53
92
Niels Ebskamp
De Meern
m
 
27,06
54
93
Thijs Ebskamp
De Meern
m
 
27,07
55
72
Mink Sijbesma
Hoorn
m
 
27,11
56
71
Ben Bel
De Goorn
m
M
28,15
57
31
Kris de Jonge
West-Beemster
m
 
28,24
58
29
Timo van Laar
Midden-Beemster
m
 
28,39
59
27
Jan van Leeuwen
Noordwijk
m
 
28,43
60
3
Jurriaan Brink
Oudendijk
m
M
28,56
61
103
Huub Smits
Berkhout
m
 
29,12
62
101
Ruud van der Lee
De Goorn
m
 
29,14
63
102
Luuk Schilder
Berkhout
m
 
29,16
64
57
Matthijs Greenan
Avenhorn
m
 
29,23
65
134
Max Kramer
Midwoud
m
 
29,27
66
58
Wouter Dik
Avenhorn
m
 
29,31
67
56
Lorenzo Nolten
Avenhorn
m
 
29,35
68
8
Boy Pasterkamp
Oudendijk
m
 
30,07
69
33
Joost Sluiter
Hoorn
m
 
30,37
70
32
Georg Sluiter
Hoorn
m
M
30,38
71
95
Otto Ebskamp
De Meern
m
 
30,47
72
135
Rikkert Vijftigschild
Berkhout
m
 
31,28
73
108
Willem Jacob Spaander
Berkhout
m
 
32,16
74
69
Patrick Lakerveld
Vleuten
m
 
32,59
75
70
Alec Epskamp
Nieuw-Bergen (LB)
m
 
33,00
76
68
Kristian Ebskamp
Maarssen
m
 
33,20
77
136
Marc Milatz
Oosthuizen
m
 
33,58
78
105
Bruno Vlak
Avenhorn
m
 
34,48
79
106
Mats van Egmond
De Goorn
m
 
34,49
80
40
Levi Wolbers
Nibbixwoud
m
 
35,01
81
140
Bas Stroomer
Hoogkarspel
m
 
35,11
82
73
Jan Ebskamp
Groot Ammers
m
M
36,30
83
38
Niels Braas
Avenhorn
m
 
36,49
84
35
Mike van der Heijden
Avenhorn
m
 
36,51
85
63
Sem de Jong
Avenhorn
m
 
37,43
86
55
Zidane Nolten
Avenhorn
m
 
37,52
87
54
Tim Kramer
De Goorn
m
 
37,53
88
137
Rik Huisman
De Goorn
m
 
38,04
89
138
Joeri Stroemer
Hoogkarspel
m
 
39,08
90
80
Tjerk Sijbesma
Maarn
m
M
39,22
91
46
Jesse de Jong
Grosthuizen
m
 
39,27
92
48
Fren Bakker
Scharwoude
m
 
39,28
93
74
Janneman Rood
De Goorn
m
 
40,11
94
75
Aaron Schouten
De Goorn
m
 
40,12
95
47
Simon Rinkel
Grosthuizen
m
 
40,37
96
87
Gijs Smal
Grosthuizen
m
 
41,06
97
4
Jaap Zondervan
Aruba
m
M
41,30
98
2
Marcel Klokman
Amersfoort
m
 
42,19
99
12
Bono Min
Noord-Scharwoude
m
 
49,03
100
124
Gerard Pancras
Lelystad
m
 
51,45
101
23
Anjo van de Werthorst
Lelystad
m
 
53,35
102
89
Angelo Kowijn
Rotterdam
m
 
53,41
103
90
Ed Kroezen
Vlaardingen
m
 
54,53
104
91
Mike ten Achterdeheuvel-Springplank
Voorhout
m
 
54,56
105
16
Chris de Moor
Leiden
m
M
gestopt
106
17
Simon de Moor
Leiden
m
 
gestopt
107
18
Gijs de Moor
Leiden
m
 
gestopt
             
 
startnr
naam
woonplaats
m/v
Master
Tijd
1
45
Anoek Steur
Avenhorn
v
 
25,08
2
61
Dorien Kuin
Hoogkarspel
v
 
28,17
3
62
Marloes Kuin
Hoogkarspel
v
 
29,03
4
21
Carla Witte
Oosthuizen
v
M
30,28
5
30
Maartje Kop
Avenhorn
v
 
30,56
6
81
Roos Commandeur
Avenhorn
v
 
34,16
7
83
Ayla Kuin
De Goorn
v
 
34,30
8
96
Marlijn Kossen
Amsterdam
v
 
35,07
9
97
Marieke Suijkerbuijk
Amsterdam
v
 
35,07
10
98
Sofieke van der Velde
Amsterdam
v
 
35,07
11
7
Bianca Kassenberg
Oudendijk
v
 
35,27
12
129
Lisanne van Hierden
Nijkerk
v
 
36,17
13
109
Carlijn Rood
De Goorn
v
 
37,04
14
110
Lieke Mul
De Goorn
v
 
37,14
15
67
Ingrid van Engelenburg
Vleuten
v
 
37,41
16
66
Lisa Noordhoff
Maarssen
v
 
37,42
17
117
Amber Steur
Avenhorn
v
 
38,19
18
118
Paulien Smal
Avenhorn
v
 
38,20
19
51
Janneke Groen
Lutjebroek
v
 
38,37
20
126
Sterre Doest
Nijkerk
v
 
38,49
21
127
Marlein van Hierden
Nijkerk
v
 
38,51
22
79
Anne Ebskamp
Maarn
v
M
39,21
23
13
Daisy Beukers
Noord-Scharwoude
v
 
41,44
24
14
Gina Beukers
Noord-Scharwoude
v
 
41,45
25
1
Freya Wiebenga
Oudendijk
v
 
42,18
26
142
Merel Konijn
Avenhorn
v
 
42,27
27
143
Renate Smal
Oudendijk
v
 
42,28
28
144
Yonathan Zahavi
Zwaag
v
 
42,29
29
149
Fleur Harteveld
Oudendijk
v
 
42,48
30
150
Dieuwke Schouten
Scharwoude
v
 
42,48
31
152
Suzanne Oud
Grootebroek
v
 
42,48
32
148
Danique Berkhout
De Goorn
v
 
42,49
33
146
Marloes Smal
Avenhorn
v
 
43,04
34
147
Joy Robelus
Grosthuizen
v
 
43,11
35
122
Kelsey Winkel
Lelystad
v
 
48,58
36
121
Marit Nagel
Lelystad
v
 
48,59
37
11
Linsey Roozendaal
Noord-Scharwoude
v
 
49,04
38
113
Roméé Boon
Hoogwoud
v
 
49,19
39
132
Demy ter Linden
Oostwoud
v
 
49,21
40
131
Cindy Bobendijk
Midwoud
v
 
49,22
41
112
Noortje Boots
De Goorn
v
 
49,23
42
111
Leslie Bovenkerk
Avenhorn
v
 
49,25
43
114
Iris Abspoel
Hoogwoud
v
 
49,57
44
123
Yacha Winkel
Lelystad
v
 
51,51
45
120
Carmen Nagel
Lelystad
v
 
53,36
46
85
Rosanna Ebskamp
Renkum
v
 
53,37
47
86
Katja Gasser
Renkum
v
 
53,39
48
88
ingrid van Engelenburg
Rotterdam
v
 
53,43